Make your own free website on Tripod.com

HASIL LENGKAP KARATE SEA GAMES XXI KUALA LUMPUR

9 11 SEPTEMBER 2001,  SELANGOR MALAYSIA  

NO

NOMOR/KELAS

MEDALI

KARATEKA

PUTRI:

1.       

Kata Beregu

v  Emas

v  Perak

v  Perunggu

v  Malaysia

v  Vietnam

v  Myanmar, & Indonesia (Endah Jubaidah, Iin Hasanah, dan Yulianti Syafrudin)

2.       

Kata Perorangan

v  Emas

v  Perak

v  Perunggu

v  Lim Lee Lee (Mas)

v  Endah Jubaedah (Ina)

v  Yanisa Torrattanawathana (Tha), & Yin Hua Thawing (Mas)

3.       

Kumite 48 kg

v  Emas

v  Perak

v  Perunggu

v  Pham Hung Ha (Vie)

v  Ng Chai Lin (Mas)

v  Maria Marna Pabillore (Phi), & Jenny Zeannet (Ina)

4.       

Kumite 53 kg

v  Emas

v  Perak

v  Perunggu

v  M. Srirajarajeswari (Mas)

v  Vi Kim Anh (Vie)

v  Maricar F. Rimdano (Phi), & Sandra Aryani (Ina).

5.       

Kumite  -  60 kg

v  Emas

v  Perak

v  Perunggu

v  S. Premila (mas)

v  Ni Ni Cho The (Mas)

v  Vipavec Charagrang (Tha), & Ha Thi Kieu Trang (Vie)

6.       

Kumite + 60 kg

v  Emas

v  Perak

v  Perunggu

v  Gretchen Malalad (Phi)

v  Meity Johana Kaseger (Ina)

v  Agnes Tan Aze Ching (Mas), & Pham Hong Tam (Vie).

7.       

Kumite kelas Bebas

v  Emas

v  Perak

v  Perunggu

v  Nguyen Thi Thu Tang (Vie)

v  Vipavec Charagrang (Tha)

v  Christine Dewi Ghani (Ina), & Ni Ni Cho The  (Mas)

PUTRA:

8.       

Kata Beregu

v  Emas

v  Perak

 

v  Perunggu

v  Malaysia

v  Indonesia (Aswan Ali, Elias Tande, dan Wahyu Widayat),

v  Myanmar, & Vietnam

9.       

Kata Perorangan

v  Emas

v  Perak

v  Perunggu

v  Kujin Keat (Mas)

v  Aswan Ali (Ina)

v  Min Aye (Mas), & Abdul Malik bin Mohammad Zaini (Bru).

10.   

Kumite Beregu Putra

v  Emas

v  Perak

v  Perunggu

v  Indonesia (  )

v  Vietnam

v  Filipina

11.   

Kumite 55 kg

v  Emas

 

v  Perak

v  Perunggu

v  Puvaneswaran Ramasamy (Mas)

v  Pham Trann Nguyen (Via)

v  Isfan Rafrisal Tanjung (Ina), & Haji Eddie Jofriani (Bru)

12.   

Kumite 60 kg

v  Emas

 

v  Perak

v  Perunggu

v  Arief Taufan Syamsuddin (Ina)

v  Lim Yoke Wai (Mas)

v  Mohammad Fadilah Sanif (Bru), & Ngu Yen Ngoc Long (Via)

13.   

Kumite 65 kg

v  Emas

v  Perak

v  Perunggu

v  M Hasan Basri (Ina)

v  Kong Tai Moon

v  One Ko Ko Oo (Mas), & Nguyen Anh Tuan (Via)

14.   

Kumite 70 kg

v  Emas

v  Perak

v  Perunggu

v  Sonny Simangasing (Ina)

v  Junel O. Perania (Phi)

v  Lee Yung Siang Ken (Sin),

     & R. Muniandy (Mas)

15.   

Kumite 75 kg

v  Emas

v  Perak

v  Perunggu

v  Rayner Kin Siong (Mas)

v  Le Hai Bang (Vie)

v  Ryan Bonifacio Mariano (Phi), & Novilius Tedius Yoku (Ina)

16.   

Kumite 80 kg

v  Emas

v  Perak

v  Perunggu

v  P. Thiagu (Mas)

v  Saner Jaritrum (Tha)

v  Sudirman (Ina), & Tran Hai Ha (Via)

17.   

Kumite Kelas Bebas

v  Emas

v  Perak

v  Perunggu

v  Vu Quoc Huy (Vie)

v  Robert Carly (Ina)

v  Kong Tai Moon (Mas), & One Ko Ko Oo (Mya)

 

<< back